Site Adresimiz https://dizikorea.info olmuştur.
Final

You Are Desire (2023)

白日梦我

GENEL BAKIŞ

You Are Desire izle, 2023 Çin yapımı dizinin tüm bölümlerini Dizikorea farkıyla Türkçe Altyazılı Full HD izleyebilirsiniz.

Lin Yu Jingın ebeveynlerinin boşanmasından sonra, o ve babası yeni bir şehre taşındılar ve burada yeni okullarında kötü şöhretli huysuz Shen Juan ile koltuk arkadaşı oldular. Üniversitede yeniden tanışırlar, ayrılırlar ve yeniden bir araya gelirler. Lin Yu Jing, başlangıçta babasının yeniden evlenmesinden sonra karma bir aileye yeniden uyum sağlama endişesiyle doluydu, ancak üvey annesi ve üvey kardeşi Fu Ming Xiu tarafından sıcak bir şekilde karşılandı. Ayrıca yeni bir gruba entegre olmanın zor olacağını düşündü, ancak yeni okulunda ilginç sınıf arkadaşlarıyla hızla tanıştı. Gelişi, bir yıl geride kalan yeni koltuk arkadaşı Shen Juanda da değişiklikler getirdi. Tam hayatı yavaş yavaş yoluna devam ederken, Lin Yu Jingnin annesi Lin Zhi onu zorla memleketine geri götürdü. Bir yıl sonra üniversitede Shen Juan ile yeniden bir araya geldi. Shen Juanın ailesinin zor zamanlar geçirdiğini ve travmadan hala kurtulamadığını öğrenir. Lin Yu Jing ve sınıf arkadaşlarının yardımıyla Shen Juan yavaş yavaş pusun içinden çıkar. Lin Yu Jing de hayatta kendi yönünü bulur.

Bu dizi özeti   @dizikorea   tarafından oluşturuldu
Türü: Dram
 • Ülke

  Çin

 • Süre

  45 dk

 • Takipçiler

  8

 • IMDB Puanı

  7.3 (15 oy)

 • Yapım yılı

  2023

vbHeQHJuMNM
FragmanOFFICIAL TRAILER

You Are Desire fragmanı izle

You Are Desire 1. Sezon

Yorumlar ( 2 )

puantiye
Puantiye

nasıl bir dizi acaba? fikri olan var mı?

 • eunwoo-fanatic
  eunwoo.fanatic

  güzeldi ama gereksiz uzatmışlar daha kısa olsa daha güzel olabilirdi bence izlenir ama daha güzellerini izlemiştim sonlara doğru biraz sıktı açıkçası ayrıca final bölümü de havada kalıyor. ( Our Secret, Love Scenery, Falling Into Your Smile çin dizileri çok güzeldi kesinlikle tavsiye ederim sonuna kadar sıkılmadan izlemiştim ve tatmin edici bir finali vardı öneririm )